Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ZONA ZABAVE d.o.o. (Pek-Snack franšiza)

Opis posla

Tražimo baš tebe, najboljeg prodavača (m/ž) da se javiš nama, Zona zabave d.o.o., nositelj franšize Pek Snack, sa prodajnim mjestima u trgovačkim centrima City Center one u Zagrebu i Splitu, prisutni na tržištu 10 godina tijekom kojih kontinuirano rastemo i razvijamo naše poslovanje; ključ našeg uspjeha su ljudi kao ti, naši zaposlenici na otvoreni natječaj za rad u: Zagrebu, na Pek Snack - prodajnim mjestima, City Center one West (Jankomir 33) i City Center one East (Žitnjak, Slavonska avenija 11D).

Nudimo ti:
- stabilnost: ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- sigurnost: mjesečna primanja do 5. u mjesecu - osnovna neto plaća 920€ (bruto 1 plaća 1.300€), dodatni bonus za izvrsne rezultate, naknada gradskog prijevoza, dodatno plaćeni prekovremeni rad (satnica uvećana za 50%), rad nedjeljom i blagdanom (satnica uvećana za 120%), uskrsnica / regres / božićnica / dar za djecu
- slobodu planiranja svog vremena: unaprijed definirani mjesečni raspored

Od tebe tražimo:
- da si KV ili imaš srednju stručnu spremu, da si marljiv(a), s razvijenim komunikacijskim vještinama i timski igrač, a poželjno je (nije uvjet) da imaš 1 godinu iskustva, da posjeduješ važeću sanitarnu iskaznicu i imaš položen tečaj Higijenski minimum

A na radnom mjestu očekujemo:
- marljivost: priprema i serviranje proizvoda, naručivanje i preuzimanje robe, održavanje higijene prodajnog mjesta
- sistematičnost: dnevno izvještavanje i kontrola obavljanja dnevnih zadataka
- komunikativnost i susretljivost: komunikacija s kupcima i aktivna prodaja

Napomena: uz prijavu obavezno priložiti životopis.

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).