Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Učitelj njemačkog jezika (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Stari Grad

Rok prijave:

  • OSNOVNA ŠKOLA PETRA HEKTOROVIĆA STARI GRAD

Opis posla

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13, 136/14.-RUSRH, 152/14., 7/17., 68/18, 98/19., 64/20., 151/22. i 156/23.) ravnateljica Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad, Linda Kuničić, prof., Obala dr. Franje Tuđmana br.1, 21460 Stari Grad, raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja, za obavljanje poslova:

Učitelj njemačkog jezika (m/ž) – 1 izvršitelj (m/ž), na neodređeno nepuno radno vrijeme od 25 sati tjedno (25 od 40).

Mjesto rada: matična škola u Starom Gradu.

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno Zakonu o radu, kandidati moraju ispuniti i posebne uvjete:
- poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada
- odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (u daljnjem tekstu: Zakon) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19., 75/20.)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijavu je potrebno:
- vlastoručno potpisati
- navesti radno mjesto za koje se prijavljuje
- navesti osobne podatke: ime, prezime, adresu, broj telefona/mobitela, e-mail adresu

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obvezni priložiti:
životopis
- dokaz o državljanstvu(preslika osobne iskaznice ili putovnice ili domovnice)
- dokaz o odgovarajućoj razini i vrsti obrazovanja (preslika diplome, dopunske isprave)
- dokaz o ukupnom radnom iskustvu (elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrde poslodavca o radnom iskustvu)
- dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupakza neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoji srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja)

Napomena: Radni odnos u školi ne može zasnovati osoba za koju postoje zapreke iz Članka 106. Zakona.

Ne ugovara se probni rad.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka. Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti izvornike traženih isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se poštom ili neposredno na adresu:
Osnovna škola Petra Hektorovića Stari Grad, Obala dr. Franje Tuđmana br. 1, 21460 Stari Grad s naznakom: „Natječaj za učitelja – NJEMAČKI JEZIK“.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf; https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati su obvezni pristupiti procjeni odnosno testiranju. Ako kandidat ne pristupi procjeni odnosno testiranju, smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Način procjene i vrednovanja kandidata te pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje (ako se procjena odnosno testiranje provodi o poznavanju propisa), bit će objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“, podrubrici „NATJEČAJI“ http://os-phektorovica-starigrad.skole.hr/zapo_ljavanje/natje_aji, najkasnije do isteka roka za podnošenje prijave na ovaj natječaj.

Poziv na procjenu kandidatima će se poslati elektroničkom poštom najmanje pet dana prije dana određenog za razgovor ili pismeno testiranje ili praktičnu provjeru, i objavit će se na web-stranici Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“, podrubrici „POZIV KANDIDATIMA“ http://os-phektorovica-starigrad.skole.hr/zapo_ljavanje/poziv_kandidatima.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na mrežnoj stranici Osnovne škole Petra Hektorovića Stari Grad, u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“, podrubrici „OBAVIJEST O REZULTATIMA IZBORA“ http://os-phektorovica-starigrad.skole.hr/zapo_ljavanje/obavijest_o_rezultatima_izbora, u roku 15 dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu Osnovnoj školi Petra Hektorovića Stari Grad, da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe javnog natječaja - natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine, broj 42/18.).

Pisana zamolba: Obala dr. F.Tuđmana br.1, 21460 Stari Grad.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).