Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Suradnik na poslovima održavanja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Novaki

Rok prijave:

  • LUSH manufaktura d.o.o.

Opis posla

Najvažnije odgovornosti ovog radnog mjesta uključuju:​
- sudjelovanje u izradi planova preventivnog održavanja te organizaciji i praćenju provedbe istih
- sudjelovanje u organizaciji, provedbi i praćenju korektivnog održavanja opreme i infrastrukture
- vođenje evidencije osnovnih sredstava i sitnog inventara
- provjera i osiguranje točnosti inventure osnovnih sredstava i sitnog inventara
- sudjelovanje u prikupljanju ponuda i nabavci opreme
- sudjelovanje u izradi mjesečnih izvještaja i planova rada odjela za potrebe društva
- obavljanje ostalih poslova iz područja rada odjela u skladu s potrebama Poslodavca

Uvjeti:
- SSS / VŠS / VSS (strojarstvo ili elektrotehnika)
- poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- znanje engleskog jezika
- rad na računalu (MS Office)
- poznavanje tehničkih specifikacija opreme i proizvodnih procesa

Što nudimo?
- zaposlenje na neodređeno uz probni rok 6 mjeseci
- slobodan dan na dan rođendana
- pristup bonus shemi
- 50% popusta u LUSH trgovinama
- jednokratan novčani poklon za rođenje djeteta
- naknada za topli obrok
- plaćena pauzu u trajanju od 1 sata
- plaćene troškove javnog gradskog prijevoza
- božićni bonus i regres

Ako se želite pridružiti timu koji se brine za održavanje poslovno-proizvodnih objekata i opreme Lush manufakture, javite nam se što prije putem linka za prijavu do 11.04.2024.

Želimo ti puno uspjeha!

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).