Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj marketinga (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Hum na Sutli

Rok prijave:

  • DW Reusables Hum d.o.o. za preradu i promet plastičnih masa

Opis posla

Marketing Manager CEE regija (na daljinu)

Tražimo entuzijastičnog voditelja marketinga (m/ž) koji će potaknuti naše marketinške napore u srednjoj i istočnoj Europi. Ovo je privremeno radno mjesto na puno ili pola radnog vremena za nekoga s prethodnim iskustvom u B2B marketingu i stvaranju sadržaja. Potrebna su povremena putovanja.

Odgovornosti:
- razvijanje strategije i taktike kako bi se pročulo o našoj tvrtki
- odgovornost za razvoj i provedbu lokalne komunikacijske i digitalne marketinške strategije za Poljsku, Češku, Rumunjsku i druga tržišta srednje i istočne Europe u razvoju na temelju situacije na lokalnom tržištu
- implementiranje uspješne marketinške kampanje za postojeće kupce i nove potencijalne kupce te upravljanje njihovom implementacijom od ideje do izvedbe
- organiziranje promocije na sajmovima
- uključivanje marketinških kanala kao što su stvaranje sadržaja, upravljanje izložbom, promidžba, prijava za nagradu, kampanje za stvaranje potencijalnih klijenata, pisanje tekstova, analiza učinka
- podrška prodajnom timu CEE regije za prepoznavanje mogućnosti umrežavanja i priprema prezentacija za razne događaje
- izrada privlačnog sadržaja za našu web stranicu koji će generirati promet
- izgradite strateške odnose i partnerstvo s ključnim igračima u industriji
- priprema i nadziranje marketinškog proračuna i pravilna upotreba sredstva
- nadgledanje i odobravanje marketinškog materijala, od tiskanih brošura do studija slučaja i digitalnih kampanja
- mjerenje i izvješćivanje o izvedbi marketinških kampanja, uvid i procijena u odnosu na ciljeve

Zahtjevi i vještine
- izvrsne pisane i verbalne komunikacijske vještine
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- drugi CEE jezici su plus
- dokazano iskustvo u marketingu
- dokazano iskustvo u postavljanju marketinških kampanja koje angažiraju, educiraju i motiviraju.
- snažne vještine pisanja tekstova
- poznavanje CRM/ERP sustava

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo: 2 godine

Što nudimo:
- ugovor na određeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).