Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter telekomunikacijskih mreža (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Bjelovar

Rok prijave:

  • ZVONE d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

Poslodavac traži više montera/ki za izgradnju i provedbu telekomunikacijskih mreža i uređaja za rad na području Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije.

Radno iskustvo i vozačka dozvola je poželjna, ali nije uvjet.

Od kandidata se traži samosvjesnost, sposobnost i želja za učenjem.

Početak rada odmah.

Mogućnost stalnog radnog odnosa.

Broj izvršitelja: 5.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS/VŠS
- vozački ispit: kategorija B

Što nudimo:
- ugovor na određeno; povećan opseg posla
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: bez naknade

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).