Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Lučki redar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Bol

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • GRABOV RAT d.o.o. za komunalne djelatnosti

Opis posla

- naplata Lučkih pristojbi i tarifa
- održavanje Luke i sidrišta
- provođenje regulacije pomorskog prometa u djelovima Lučkog područja
- održavanje reda i sigurnosti u Luci

Broj izvršitelja: 2.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS
- strani jezici: engleski jezik
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na određeno; sezonski
- rad na puno radno vrijeme
- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Osobni dolazak i pisana zamolba: Uz Pjacu 2, 21420 Bol.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).