Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač / Dostavljač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Karlovac

Rok prijave:

  • DEUS EXPRESS j.d.o.o. za prijevoz i usluge

Opis posla

- tražimo dostavljače (m/ž) za rad
- jutarnja procedura obuhvaća skidanje paketa s pokretne trake, zaduživanje paketa na dostavnu listu, slaganje paketa u vozilo te odlazak na teren
- jutarnja procedura počinje u 05:00 h
- slijedi dostava paketa na određenom terenu, prikup paketa kod klijenata na terenu te povratak u sjedište
- po povratku slijedi istovar prikupljenih paketa, povrat ne isporučenih paketa te razduživanje dostavne liste

Početna plaća 850 eura, prijava na neodređeno.

Radi se od ponedjeljka do petka, vikendi i praznici slobodni.

Broj izvršitelja: 6.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: bez naknade

Osobni dolazak: Banija 161 - Karlovac/poslovnica Overseas Expressa.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).