Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrativni djelatnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • EFFECTUS, obrt za knjigovodstene usluge, vlasnik Sanja Svirčević, Naselje Kralja Tomislava 3/3, Slavonski Brod

Opis posla

-izrada Ugovora o radu
-prijave, odjave i promjene na Mirovinskom osiguranju (LANA sustav)
-vođenje Matičnih evidencija o radnicima
-podnošenje on-line zahtjeva za izdavanje A1
-podnošenje on-line zahtjeva za radne dozvole

Prednost je poznavanje rada u programu Synesis.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS/VŠS/VSS
- strani jezici: njemački jezik
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: djelomično

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).