Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Verunić

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • GORGONIA, d.o.o. ugostiteljstvo i turizam

Opis posla

- ljubazna i nasmijana osoba, jednostavna i pristupačna, mirna i staložena prema našem timu i gostima su nama najvažnije osobine koju treba posjedovati osoba koju primamo u kolektiv
- stručnost i iskustvo kao kuhar minimalno 3 godina
- iskustvo stečeno u restoranima
- dvokratno radno vrijeme
- uredna i čista osoba

Nudimo:
- obiteljski restoran-grill za otprilike 70 gostiju
- dinamičan posao u opuštenoj atmosferi
- besplatan smještaj u našem apartmanu i obroci
- plaća: visoka primanja i ovisi o stručnoj sposobnosti djelatnika i znanju koje se posjeduje
- primanja su redovita na početku mjeseca prema ugovoru o radu
- želja je suradnja duži niz godina i mogućnost zapošljavanja supružnika
- mogućnost stalnog zaposlenja

Ljubazno molimo da nam se jave isključivo kandidati koji posjeduju gore navedene karakteristike te vas molimo da nam pošaljete vaš životopis sa slikom na adresu.

Razgovor će biti obavljen putem WhatsApp.

Odgovoriti ćemo na vašu kandidaturu u kratkom vremenu.

Gorgonia Apartments & Suites is a family leaded Aparthotel on the Croatian island Dugi otok with a long tradition in tourism. For our family Restaurant & Grill,Gorgonia Grill, we look for a Cook in the kitchen starting from 01.06.2024 till 01.10.2024

We require:
-smile and kind person
-experience as a Cook minimum 3 years
-working experience in restaurants
-agile, dynamic and precise person that wish progression to high European honors
-independent and lead staff of few people
-flexible working time for lunch and dinner
-English language very good spoken

We offer:
-dynamic job in relaxed atmosphere
-room and board free
-family restaurant for about 70 guests
-salary: high and it depend on the professional skills of the employees
-work period summer months and winter months also with salary
-our wish is a many years collaboration together and possibility to employ also a partner

We kindly ask only seriously interested candidates to send us Curriculum Vitae to our address.

The conversation will be made with WhatsApp.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).