Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručnjak za tehničku zaštitu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • FITTICH društvo s ograničenom odgovornošću za tehničku zaštitu

Opis posla

Firma s dugogodišnjim iskustvom (posluje od 1991.) na području tehničke sigurnosti – protuprovala, vatrodojava, videonadzor, kontrola pristupa, sustavi gašenja požara, zbog povećanja obima posla potražuje iskusnog djelatnika u navedenom području za poslove ugradnje, programiranja, održavanja sustava te izrade projektne dokumentacije.

Što nudimo:
- rad s novim tehnologijama na području elektrotehnike i tehničke zaštite
- stručna osposobljavanja
- mobitel i računalo
- uvećanje osnovnice plaće za minuli rad
- naknadu za prijevoz i obrok
- božićnicu i regres
- redovni sistematski pregled
- nagrada zaposlenicima za uspješno poslovanje

Uvjeti:
- srednja škola tehničkog smjera ili završeni preddiplomski/stručni studij elektrotehnike
- minimalno 2 godine iskustva rada na sličnim poslovima
- poželjno posjedovanje licence za zaštitara tehničara
- poznavanje rada računalnih mreža
- poznavanje Office alata i AutoCAD alata
- vozačka dozvola B kategorije

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).