Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog motornog vozila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sisak

Rok prijave:

  • SMUĐ, obrt za prijevoz tereta, vl. Domagoj Smuđ, Sisak, Tišina Erdedska 115

Opis posla

Traži se vozač teretnog motornog vozila za prijevoz kontejnerskog tereta.

Vikendi slobodni.

Osnovni uvjeti koje treba zadovoljiti za rad: vozačka dozvola C+E kategorija, digitalna kartica vozača, CODE 95.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B; kategorija C; kategorija E

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: djelomično

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).