Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Strojarski tehničar / Inženjer strojarstva (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Prelog

Rok prijave:

  • SUMMA - CON društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, zavarivanje i usluge

Opis posla

- upravljanje strojevima i proizvodnim procesima u kojima se obrađuju tehnički materijali te razrađuje tehnološke postupke strojnih i ručnih obrada odvajanjem čestica
- korištenje numeričke upravljane alatne strojeve služeći se pritom metodama proračuna, ručnog crtanja, crtanja pomoću računala, ručnog i automatskog programiranja
- pružanje usluge izrade nacrta i tehničke dokumentacije pomoću specijaliziranih računalnih programa, izrada programa za numerički upravljane strojeve te kontrola proizvoda
- rad u uredu na računalu, uz praćenje u proizvodnji.

Tvrtka Summa-con d.o.o., Hrupine 22, Prelog, tijekom predmetnog natječaja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka prikuplja i obrađuje osobne podatke prijavljenih kandidata koji su dostavljeni dokumentacijom sukladno uvjetima navedenog natječaja, te ih zadržava tijekom njegovog trajanja i nakon toga ostaje u bazi podataka slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).