Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Recepcionar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Umag

Rok prijave:

  • Plavo more d.o.o.

Opis posla

Traži se osoba za rad na recepciji turističke agencije.

Vrsta zaposlenja: na određeno / sezonski.

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- engleski jezik
- potrebno je poznavanje stranih jezika
- iskustvo je poželjno, ali nije uvjet

U obzir dolaze kandidati sa minimalno završenom četverogodišnjom srednjom stručnom spremom.

Predviđeni početak rada 01.05.2024.

Prijaviti se možete putem aplikacije i osobnim dolaskom na adresu Trgovačka ulica 3/a, 52470 Umag, uz obveznu prethodnu najavu na broj telefona 052 742 533.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).