Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • Zekić d.o.o.

Opis posla

- obračun i predaja PDV obrazca, knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- obrada svih poslovnih događaja u financijskom računovodstvu, računovodstvu dugotrajne imovine, robnom i materijalnom knjigovodstvu
- kontiranje glavne knjige i usklade s pomoćnim knjigama
- poslovna administracija i samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
- sastavljanje potrebnih mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvješća, izvješća grupe

Mjesto rada: Rijeka.

Uvjeti:
- radno iskustvo na tim poslovima najmanje 3-5 godina
- sveobuhvatno znanje iz područja računovodstvenih poslova
- razumijevanje financija
- napredno znanje rada na računalu - MS Office
- preciznost, samostalnost i samoinicijativnost
- sklonost timskom radu

Što nudimo:
- dodatna edukacija

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).