Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer gradilišta - voditelj radova (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • GODINA d. o. o.

Opis posla

Tvrtka GODINA d.o.o. više od 30 godina posluje na tržištu i bavi se građevinskom operativom. Trenutno ima 100 zaposlenih.

Opis posla:
- kontrola i nadzor pravilnog i kvalitetnog izvođenja građevinskih radova
- odgovornost za izvođenje radova na gradilištu sukladno važećim zakonima i propisima
- organizacija rada, praćenje i izrada operativnih i vremenskih planova
- zaprimanje tehničke dokumentacije i organizacija izvođenja na njenoj osnovi
- koordinacija rada sa ostalim radnim grupama ili gradilištima
- određivanje radnih zadataka djelatnicima na gradilištu i vođenje evidencije rada i dokumentacije
- vođenje materijalnog knjigovodstva gradilišta
- vođenje građevinske knjige u svrhu obračuna izvedenih radova
- vođenje građevinskog dnevnika te provjera i potvrđivanje računa i obračuna podizvođača
- priprema dokumentacije za tehnički pregled
- praćenje i nadzor te čuvanje dokumentacije gradilišta
- odgovornost i briga za sigurnost, red i uređenost na gradilištu sukladno važećim propisima sa aspekta sigurnosti rada,
- izvršenje i drugih zadataka sukladno stručnoj sposobnosti, u skladu sa općim uvjetima akata tvrtke i prema nalozima i zaduženjima nadređenih osoba tvrtke

Tražimo osobu afirmativnog stava prema poslu, odgovornu i savjesnu, željnu stjecanja novih znanja i napredovanja u profesionalnoj karijeri.

Stručna sprema: VŠS/VSS.

Potrebne godine iskustva: 1-3.

Vozačka dozvola: B.

Vještine: Word, Excel, Power Point, AutoCAD, MS Project.

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, rad u mladom kolektivu, stimulativni dio plaće za dobre rezultate.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).