Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručnjak zaštite na radu II. stupnja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ploče

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • HERING d.d. ŠIROKI BRIJEG, Glavna Podružnica Ploče - za građenje

Opis posla

Hering d.d. Široki Brijeg Glavna podružnica Ploče objavljuje natječaj za prijam radnika za poziciju:

Stručnjak zaštite na radu II. stupnja (m/ž) - 1 izvršitelj.

Opis posla: poslovi Stručnjaka zaštite na radu ll. stupnja

Nudimo:
- redovita i stimulativna primanja
- prijevoz
- topli obrok
- uvećanje satnice za prekovremeni rad
- stalan i dinamičan posao
- iskustvo u uspješnoj građevinskoj firmi
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- rad u ugodnom radnom okruženju

Inženjerima na terenu osiguravamo smještaj, te uvećanje plaće kroz terenski dodatak.

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Uvjeti za prijavu na natječaj:
- VSS (tehnički smjer) - inženjer zaštita na radu, elektroinženjer, strojarski inženjer, građevinski inženjer itd.
- 2 godine radnog iskustva iz oblasti Zaštite na radu
- položen stručni ispit za stručnjaka zaštite na radu ll.stupnja
- poznavanje rada na računalu
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- poznavanje engleskog jezika
- prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u građevinarstvu

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).