Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik za pomoć u kući (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornje Ladanje

Rok prijave:

  • DRUŠTVO DISTROFIČARA, INVALIDA CEREBRALNE I DJEČJE PARALIZE I OSTALIH TJELESNIH INVALIDA GRADA VARAŽDINA

Opis posla

- pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom odnosno pružanje usluge i podrške uz nabavu i podjelu paketa potrepština, koja obvezno uključuje:
- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.) i/ili
- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.) i/ili
- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanje drugih higijenskih potreba i dr.) i ili/
- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba.

Prijavi na Javni poziv kandidati/kinje su dužni/e priložiti:
- zamolbu za posao (vlastoručno potpisana)
- životopis (uz obveznu naznaku kontakt broja)
- preslika osobne iskaznice
- preslika dokaza o završenoj školi
- dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrda izdana od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
- rješenje o invaliditetu (za osobe s invaliditetom).

Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja Ugovora o radu predočiti u izvorniku.

Osobe koje se prijavljuju na natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu na adresu: Društvo osoba s invaliditetom Varaždin, Kralja Petra Krešimira IV 6, 42000 Varaždin, putem pošte ili osobno, u roku 8 dana, od dana objave natječaja na Oglasnim stranicama HZZ-a i na službenoj web stranici Društva osoba s invaliditetom Varaždin, u zatvorenoj omotnici s naznakom: Za javni poziv – „ZAŽELI ZA DOSI“.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog poziva, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenim na poziv. Natječaj će biti objavljen na web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Društva osoba s invaliditetom Varaždin – www.ddvz.hr.

Kandidati/kinje će o rezultatima javnog poziva biti obaviješteni/e u zakonskom roku. Nakon raspisanog natječaja ne mora se izvršiti odabir kandidata/kinja, ali se u tom slučaju donosi Odluka o poništenju javnog poziva Predsjednik Društva.

Više informacija na: www.ddvz.hr

Broj izvršitelja: 10.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV/SSS

Što nudimo:
- ugovor na određeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: djelomično

Osobni dolazak: Kralja Petra Krešimira IV. 6, Varaždin.

Pisana zamolba: Kralja Petra Krešimira IV. 6, 42000 Varaždin.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).