Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u cvjećarnici (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Vidovec

Rok prijave:

  • Cvjećarski obrt LOTOS, vl. Božica Kišić

Opis posla

Traži se osoba za rad u cvjećarnici Lotos.

Tražimo iskusnu, kreativnu i komunikativnu osobu koja će se pridružiti našem timu

Nudimo konkurentna i stimulativna primanja te mogućnost sudjelovanja u radionicama i edukaciji kako biste unaprijedili svoje vještine.

Ako želite postati dio našeg tima, javite nam se!

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV
- iskustvo u cvjećarstvu je poželjno, ali nije obavezno
- završeni smjer obrazovanja nije bitan (bitna je sklonost radu s cvijećem)
- potrebna je osnovna informatička pismenost.

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: djelomično

Osobni dolazak: Trg Sv. Vida 9, Vidovec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).