Pošalji prijatelju

Instalater grijanja i klimatizacije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • RTM DYNAMIC d.o.o.

Opis posla

Montaža, servis i popravak klima uređaja te ventilacijskih sustava (velikih i malih), vođenje brige o alatima kojima se radi.

Mjesto rada: Zagreb i Zagrebačka županija.

Uvjeti:
- SSS
- potrebne godine iskustva: 2 godine - nije uvjet
- vozačka dozvola: B kategorija
- vještine: Word, Internet

Što vam nudimo?
- stalan i pouzdan radni odnos
- zanimljivo područje odgovornosti i uzbudljive projekte
- temeljitu obuku i mogućnosti za daljnje interno učenje
- ugodnu radnu klimu u profesionalnom okruženju
- atraktivna primanja - bonuse
- službeni automobil - samostalni djelatnik
- službeni mobitel
- osiguran smještaj od strane poslodavca

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).