Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Umag

Rok prijave:

  • Centar sladoleda d.o.o.

Opis posla

MR: Caffe Bar Slastičarnica "Centar Caffe" Umag.

Puno radno vrijeme.

Mala smo obiteljska tvrtka koja u ugostiteljstvu, sladoledarstvu i slastičarstvu pozitivno posluje već 20 godina.

Od radnika očekujemo da svojim radom unaprijede sveukupna zajednička nastojanja da poslujemo uspješno i dugoročno. Na taj način možemo osigurati optimalne uvjete rada na zadovoljstvo svih: i radnika i poslodavaca i svakako naših gostiju.

Od radnika očekujemo da svojim kvalitetnim radom u usluživanju i prezentaciji unaprijede sveukupna naša nastojanja da poslujemo uspješno i dugoročno. Na taj način možemo osigurati optimalne uvjete rada na zadovoljstvo svih: i radnika i poslodavaca i svakako naših gostiju.

Ako si komunikativna i uredna osoba, voliš timski rad i rad s ljudima javi nam se.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).