Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog motornog vozila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Lupinjak

Rok prijave:

  • BKL PROM, obrt za prijevoz, vl. Kristina Lupinski

Opis posla

Obavljanje kamionskog prijevoza (solo kamioni), jednom do dva puta tjedno, uvijek na iste lokacije u Italiji (Utovar u HR - istovar i utovar u IT - istovar HR).

Vikendi i praznici slobodni, kao i slobodnih par dana kroz tjedan.

Uvjeti:
- NKV/KV
- vozačka dozvola B i C kategorije
- radno iskustvo: 1 godina

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Prijave putem aplikacije, telefonski ili osobnim dolaskom/pisanom zamolbom na adresu: Lupinjak 16, 49231 Hum na Sutli.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).