Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik bez kvalifikacije u sustavu s posebnim uvjetima rada (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zemunik Donji

Rok prijave:

  • DOM ZA ODRASLE OSOBE ZEMUNIK

Opis posla

Pomoćni radnik (m/ž) bez kvalifikacije u sustavu s posebnim uvjetima rada obavlja poslove:
- sudjeluje u pripremanju namirnica za obroke
- postavlja posuđe, servira i dijeli sve obroke
- sakuplja posuđe i uređuje stolove poslije obavljenih obroka, te vodi brigu i odgovara za urednost i čistoću posuđa i ostalog inventara
- pere posuđe od svih obroka
- iznosi smeće i druge ostatke hrane iz kuhinje
- prema potrebi priprema jednostavna jela
- pere i održava čistoću kuhinje, pomoćnih kuhinjskih prostorija
- poslove svog radnog mjesta obavlja u skladu sa sanitarnim uputama i propisima, te pravilno primjenjuje HACCP sustav proces pripremanja i skladištenja hrane

Napomena: zamjena za bolovanje.

Uz životopis dostaviti: preslika svjedodžbe o završenoj školi, potvrda HZMO-a o radnom stažu i potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 30 dana).

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).