Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • Athena društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

Sve vrste bravarskih poslova - brušenje, bušenje, rezanje pozicija, osnovno zavarivanje, slaganje sklopova i montaža.

Napomena: osobne želje za primanja (plaća) bit će uzete u obzir te smo spremni za dogovor.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS
- završeni smjer obrazovanja nije važan
- radno iskustvo od minimalno 1 godine na istim ili sličnim poslovima, znanje čitanja tehničke dokumentacije

Što nudimo:
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
- primjerenu i redovnu plaću
- rad na jednom mjestu, u jednoj smjeni od 07:00 - 15:00 sati, od ponedjeljka do petka

Osobni dolazak: Podravska ulica 27, Varaždin.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).