Pošalji prijatelju

Prometnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Krapina

Rok prijave:

  • Presečki grupa d.o.o.

Opis posla

Izrada rasporeda autobusnog i voznog osoblja.

Praćenje i koordinacija prodaje.

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak od 07:00 do 15:00 sati.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS
- vozački ispit: kategorija B

Što nudimo:
- stimulativna primanja, prigodne nagrade, naknadu za prijevoz i topli obrok
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja

Osobni dolazak: Krapina, Frana Galovića 15.

Pisana zamolba: 49000 Krapina, Frana Galovića 15.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).