Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • PEPERMINT j.d.o.o. za ugostiteljstvo i usluge

Opis posla

Opis poslova:
- posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima
- boniranje i naplata pruženih usluga hrane i pića
- komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka
- kvalitetno i pravovremeno posluživanje gostiju
- organizacija stolova i primanje narudžbi
- postavljanje i apserviranje stolova u restoranu
- briga o željama i potrebama gostiju
- priprema i završni radovi u restoranu
- briga o čistoći opreme, inventara
- poštivanje standarada i operativnih procedura u radu

Uvjeti:
- radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji barem godinu dana
- poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
- aktivno znanje minimalno jednog dva strana jezika
- izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu s gostima
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Nudimo:
- stalni radni odnos na puno radno vrijeme
- rad u dvije smjene
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).