Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • B for Business d.o.o.

Opis posla

B for Business za svog Klijenta, kompaniju koja se bavi logistikom te je dio međunarodne grupacije koja zapošljava više od 700 zaposlenika diljem svijeta, tražimo kandidata za popunu radnog mjesta:

Mjesto rada: Zagreb.

Odgovornosti:
- utovar, istovar i komisioniranje robe na skladištu
- prijem i otprema robe uz vođenje/ovjeravanje popratne dokumentacije
- zaprimanje, kontrola, vaganje i kubiciranje robe
- ispravno čuvanje robe i sprečavanje robnih gubitaka
- odgovornost za urednost i čistoću skladišta
- ostali poslovi u skladištu

Uvjeti:
- srednja stručna sprema
- prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima u trajanju od jedne godine je poželjno
- posjedovanje dozvole za upravljanje viličarom je poželjno
- kolegijalnost i timska orijentiranost
- odgovornost i strpljivost u radu

Nudimo:
- rad u dvije smjene
- dugoročnost pozicije
- plaćen prijevoz od mjesta prebivališta
- plaćena prehrana
- profesionalnu radnu okolinu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).