Pošalji prijatelju

Pomoćni građevinski radnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Baurad j.d.o.o. za usluge

Opis posla

Tvrtka Baurad j.d.o.o. potražuje građevinske radnike na poslovima strojne žbuke i izrade fasada.

Tvrtka posluje na području grada Zagreb i Zagrebačke županije.

Opis poslova:
- izvođenje radova strojne gipsane i cementne žbuke
- izrada fasada i montaža skele

Uvjeti:
- potrebno iskustvo na jednom od ovih poslova od 2 godine
- vozačka dozvola B kategorije
- sposobnost rada u timu

- očekuje se odgovornost i točnost prilikom izvršavanja radnih zadataka i obaveza

Nudimo:
- osiguran prijevoz s posla i na posao od sjedišta tvrtke
- radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 07:00 do 16:00 sati, povremeno i subotom do 13:00 sati
- satnica ovisi o iskustvu i znanju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).