Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Osijek

Rok prijave:

  • EUROMETAL d.o.o. za trgovinu i proizvodnju

Opis posla

- vođenje i organiziranje metaloprerađivačke proizvodnje prema postojećim tehnološkim planovima izrade te izrada novih
planiranje redoslijeda izrade po radnim nalozima te nadzor nad izvršenjem zadataka
- izrada tjednih rasporeda rada za zaposlenike u proizvodnji
- organizacija, motiviranje i ocjenjivanje zaposlenika u proizvodnji
- komunikacija s kontrolom kvalitete oko rješavanja odstupanja
- predlaganje i provođenje mjera za sprečavanje grešaka te povećanja produktivnosti (kontinuirano poboljšavanje procesa proizvodnje)

Uvjeti
- Završena tehnička srednja škola ili fakultet strojarstva
- bitno je iskustvo u vođenju proizvodnje u strojarskoj firmi (poslovođa/šef proizvodnje)
- izvrsno poznavanje tehničke dokumentacije
- poznavanje proizvodnih tehnologija (strojna obrada, zavarivanje) te postupaka kontrole kvalitete
- dobre organizacijske i komunikacijske vještine
- rad na računalu
- samostalnost u radu
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno poznavanje engleskog jezika

Poslodavac nudi:
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
- mogućnost napredovanja i dugoročnog zaposlenja
- sigurno i stabilno radno okruženje
- naknadu za topli obrok i troškove prijevoza te dodatak za staž
- stimulativna primanja
- edukacija
- putni troškovi plaćeni u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).