Pošalji prijatelju

Strojarski tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Jastrebarsko

Rok prijave:

  • PETEX - INOX d.o.o. za obradu metala

Opis posla

Radne obveze koje očekujemo:
- tehnička priprema dokumentacije
- razrada nacrta
- tehničko crtanje i korištenje Autodesk Inventor, AutoCad
- priprema i izrada radnih naloga i normativa korištenjem softwerskog rješenja
- praćenje dostupnih zaliha, kooperativnost i suradnja s proizvodnim odjelom te praćenje i kontroliranje faza izrade
- po potrebi, komunikacija s kupcima

Očekujemo:
- preciznost i samostalnost u radu
- poštivanje i ispunjavanje zadanih rokova prema kupcima
- ispunjavanje povjerenih radnih zadataka

Cijenimo: timski duh i svijest o važnosti kvalitetne izrade.

Prednost je poznavanje proizvodnog procesa te radno iskustvo na sličnim poslovima.

Nudimo ugodne radne uvjete, redovna primanja sa isplatom prvi radni dan u mjesecu, nagrađivanja i dodatke na plaću.

Obratite nam se putem e-maila, a mi ćemo izvršiti selekciju te ponuditi termin za upoznavanje i razgovor.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS
- strani jezici: engleski jezik

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).