Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Poslovni tajnik / Poslovna tajnica

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pazin

Rok prijave:

  • INSPEKT. PAZIN društvo s ograničenom odgovornošću za tehničko ispitivanje i analizu, kontrolu i druge usluge

Opis posla

- asistencija i administrativna podrška
- prijem stranaka
- prijem i otpreme pošte
- zaprimanje, arhiviranje računa te dostava istih računovodstvu
- pripremanje, slanje i evidentiranje ponuda
- preuzimanje, spremanje evidentiranje ulaznih i izlaznih računa
- pisanje dopisa i popunjavanje obrazaca
- ažuriranje, kompletiranje i arhiviranje dokumentacije i baze podataka
- evidencija, spremanje i arhiviranje predmeta
- evidencija ročišta, sastanaka i drugih događaja
- pružanje logističke potpore svim djelatnicima
- poslovna korespondencija interna/eksterna (osobno, telefon, e-mail, pošta)
- nabava uredskog potrošnog materijala i ostalih potrepština
- obavljanje ostalih zadataka po nalogu nadređenog koji se mogu pojaviti tijekom radnih procesa

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
- radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
- savjesno i samostalno obavljanje postavljenih zadataka, kreativni pristup rješavanju problema, sklonost timskom radu, organiziranost, poštivanje rokova
- očekuje se visoka motiviranost i posvećenost poslu, želja za proširenjem znanja, samostalnost, komunikativnost, sklonost timskom radu
- razumijevanje administrativnih procesa i procedura
- upravljanje vremenom i planiranje
- vještine vođenja evidencije i izvještavanja - odlična komunikacija
- organizacijske vještine za održavanje reda u uredu
- prilagodljivost i fleksibilnost u brzim radnim okruženjima

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).