Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • USLUŽNI CENTAR društvo s ograničenom odgovornošću za poslovne usluge i trgovinu

Opis posla

- vođenje salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URAi IRA)
- knjiženje glavne knjige i usklađenje sa analitičkim evidencijama
- obračun i knjiženje plaća,priprema JOPPD obrasca
- obrada i knjiženje troškova zaposlenika (putni troškovi,refundacije i ostalo)
- vođenje evidencije dugotrajne materijalne i nematerijalne imovine te obračun amortizacije
- kontrola, predaja i usklađivanje poreznih evidencija i svih obračuna (obrazaca) koji se na mjesečnoj /kvartalnoj razini predaju u PU
- rad u aplikaciji e-porezna i e-mirovinsko, internet bankarstvima raznih banaka
- vođenje brige o čuvanju i arhiviranju dokumentacije iz svog djelokruga rada sukladno zakonskih propisima
- praćenje važećih računovodstvenih standarda i poreznih propisa
- ostali operativni zadaci u okviru odjela računovodstva

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- samostalnost u radu, urednost i preciznost
- rad na računalu uz dobro poznavanje MS Office paketa
- diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
- izražene komunikacijske vještine te spremnost na timski rad
- razina obrazovanja: VŠS/VSS
- radno iskustvo: 5 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Osobni dolazak: Rijeka, Zagrebačka 5.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).