Pošalji prijatelju

CNC operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • TEAM PRINT d.o.o. za tisak i usluge

Opis posla

Poslodavac traži osobu za rad na CNC stroju.

Rezanje kartona, papira, plastičnih ploča i slično.

Prednost je da osoba ima iskustva na radu s CNC strojem i u programu Mach 3 i Aspire.

Poslodavac nudi stimulativna primanja, mogućnost dodatne zarade, visina primanja ovisi o radnom iskustvu osobe koja nam se javi.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).