Prodavač / Punitelj naftnih derivata i ukapljenog naftnog plina (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Solin

Rok prijave:

  • Auto plin Bubić

Opis posla

- prodavač/ punitelj (m/ž) na pumpnoj stanici ukapljenog naftnog plina
- prodaja plinskih boca, te ostalog dijela asortimana vezano za plin
- briga o urednosti prodajnog prostora

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- traži se odgovorna i marljiva osoba za rad za duži period
- potreban je timski rad te sklonost dogovora s kolegama
- iskustvo nije potrebno jer svaki radnik prolazi obuku koja traje minimalno 10 dana
- obuka se odrađuje kontinuirano, a nakon prijave radnik radi u smjenama koja se sastoji od dva radna dana ujutro, dva radna dana popodne te dva dana slobodno
- razina obrazovanja: KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).