Pošalji prijatelju

Osobni asistent (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • UDRUGA PARAPLEGIČARA I TETRAPLEGIČARA ISTARSKE ŽUPANIJE

Opis posla

- pružanje pomoći pri osobnoj higijeni korisnika
- pružanje pomoći pri održavanju higijene stambenog prostora korisnika
- pružanje pomoći u kućanskim poslovima
- pomoć i podrška u aktivnostima svakodnevnog života ovisno o fizičkim potrebama korisnika
- pomoć i podrška u različitim socijalnim aktivnostima korisnika

Početak rada 22.4.2024. godine.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS
- vozačka kategorija B

Što nudimo:
- ugovor na određeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na 20 sati tjedno
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Osobni dolazak: Trg I. istarske brigade 17, 52100 Pula.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).