Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • BP Recruitment & Outsourcing j.d.o.o.

Opis posla

ABP Industrial Solutions, hrvatska tvrtka s višegodišnjim iskustvom koja se bavi elektroinstalacijama, solarnima sistemima i Smart Home instalacijama, te uspješno posluje s partnerima Republike Njemačke i drugima EU državama, što potvrđuju naši projekti, zbog povećanja opsega posla i novootvorenih projekata traži:

Veču količinu električara / pomočnih električara (m/ž) za rad na području Njemačke.

Posao je redovan i dugoročan.

U svoj tim želimo osobu koja je stručna, voljna za rad i napredovanje te voli nove izazove i edukacije!

Uspješno obavljeni projekti uključuju: Berlin Smart Houses, Porsche Stuttgart, Nurnberg Banhof, Leipzig Post, Wittenberg, Hannover Continental, McDonald's Njemacka/Austrija, Bratislava WW, Regensburg BMW, Hrvatska Smart Houses, solarni sistemi.

Uvjeti rada:
- osiguranje radne dozvole
- prijava boravka u Hrvatskoj
- zaposlenje na neodređeno/određeno vrijeme
- tvrtka osigurava alat i radna odijela
- prijevoz od ureda u hrvatskoj do smještaja u hrvatskoj ili inozemstvu
- smještaj organizira tvrtka ABP Industrial Solutions
- mogućnost napretka
- za rad u inozemstvu, satnica ovisi o znanju i iskustvu od 12 do 13 € početne satnice
- nagrade radniku
- uredno plaćeno zdravstveno i mirovinsko, prijava i druge pogodnosti

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Potrebno znanje:
- opći poslovi elektroinstalacija, industrijske i kućne instalacije (iskustvo na poslovima elektroinstalacija), slaba i jaka struja:
- instalacije za korisnike različitih tehnologija i komutacijske blokove
- instalacije za sustave napajanja, grijanja i klimatizacije
- strukturno kabliranje i postavljanje komunikacijskih kabela
- implementiranje niskonaponskih instalacija: zaštita od požara i provale
- univerzalno ožičenje
- telefonske i komunikacijske linije
- telekomunikacijski ormari i razdjelnici
- o video nadzor, interfoni, videofoni
-zvučni sustav i konferencijski sustavi
- automatizacija
- pogonska elektrika
- solarni sustavi
- vozačka dozvola B kategorije
- računalna pismenost ( Microsoft Office Excel, Word)
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- za rad u inozemstvu potrebno je poznavanje njemačkog ili engleskog jezika

Više na web stranicama:
www.bp-ro.hr

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).