Pošalji prijatelju

Dostavljač plinskih boca (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • OIB ZA USLUGE I TRGOVINU VL. NIKOLA GALOVIĆ

Opis posla

- dostava plinskih boca na području grada Zagreba
- prijem i obrada narudžbi
- zamjena plinskih crijeva i regulatora
- ostali poslovi
- dostava se vrši manjim kombijem i dostavnim vozilom

Broj izvršitelja: 2.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B

Što nudimo:
- neodređeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zaposlenja osobe s invaliditetom
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: bez naknade

Želiš li raditi u ugodnom radnom okruženju na poslu na koji dolaziš rado - bez grča? Posao na kojem se šefovi i kolege ophode s poštovanjem?

Mjesto gdje se svakog vrednuje po trudu koji ulaže? Posao koji ti omogućuje da kroz napojnice pokriješ dnevne troškove, kao i mogućnost ostvarenja bonusa i brzog napredovanja?

Pošalji nam mail sa životopisom pa sve i ako do sada nisi radio slične poslove.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).