Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za zaštitu na radu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • EKSPERT društvo s ograničenom odgovornošću, za sigurnost i vještačenja

Opis posla

- pregled i ispitivanje sredstva rada iz područja zaštite na radu i zaštite od požara
- provedba unutarnjeg nadzora nad primjenom pravila zaštite na radu i zaštite od požara
- suradnja prilikom projektiranja, građenja, rekonstrukcije građevina
- osposobljavanje radnika za rad na siguran način, ovlaštenika poslodavca, povjerenika radnika
- sudjelovanje u primjeni i implementaciji međunarodnih normi, te ostali poslovi iz područja zaštite na radu

Nudimo:
- vrsta zaposlenja: na neodređeno
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Uvjeti:
- VŠS/VSS - smjer sigurnost
- položen stručni ispit za stručnjaka zaštite na radu (opći i posebni dio)
- vozački ispit: kategorija B

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).