Pošalji prijatelju

Voditelj tima prodaje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • EMPIRE SOLUTIONS DOO

Opis posla

Tko smo?
Empire Solutions je tvrtka kojoj je fokus prodaja i marketing. Jedan od partnera direktne prodaje Hrvatskog Telekoma.

Opis posla:
- telefonska prodaja T-COM usluga
- vođenje i edukacija novih zaposlenika
- vođenje evidencije
- rad u Excelu i sustavu HT-a

Uvjeti:
- KV/SSS/VŠS/VSS
- minimalno 1 godine iskustva u prodaji

Što nudimo?
- fiksno radno vrijeme od 09:00 do 17:00 sati od ponedjeljka do petka (vikendi i praznici neradni)
- ugovor o radu na neodređeno
- brzo napredovanje
- profesionalnu edukaciju
- plaća 800 € neto + stimulativni bonus na plaću koji u prosjeku iznosi 400€ na mjesečnoj bazi
- službeno računalo, mobitel

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).