Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

VSS dipl. sanitarni inženjer - pripravnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

Opis posla

Na temelju Zakona o radu (NN 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23), Zakona o zdravstvenoj zaštiti (NN 100/18, 125/19, 147/20, 119/22, 156/22, 33/23), Pravilnika o radu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije i odobrenog Plana prijema pripravnika Ministarstva zdravstva klasa 023-03/23-01/302, ur.broj 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine, dana 23.04.2024. godine donosim sljedeću

Odluku

O raspisivanju natječaja za rad na određeno vrijeme za provođenje pripravničkog staža

jednog (1) VSS sanitarnog inženjerstva za rad

Uvjet: VSS sanitarnog inženjerstva

Opći zakonski i posebni uvjeti:

Ravnopravno se mogu natjecati osobe oba spola.

Prijave se podnose u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46, Split.

Rok za prijavu teče od dana objave u Narodnim Novinama s napomenom: za VSS sanitarnog inženjera.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa oglasit će se na web stranici Nastavnog zavoda, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i Narodnim novinama.

Nastavni zavod pridržava pravo obavljanja intervjua i testiranja kandidata.

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju temeljem Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji(NN 121/17), dužni su svoju prednost dokazati, a sve u skladu sa čl.103 st.1 od točke a) do toč.i) gore navedenog Zakona na način da uz prijavu prilože sve dokaze o ispunjenim uvjetima za ostvarivanje prava

Prijave trebaju sadržavati: životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: preslik domovnice, osobne iskaznice, potvrdu o završenoj školi/fakultetu, dokaz o radnom stažu (potvrda hrvatskog zavoda za mirovinskog osiguranje).

Nastavni zavod pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti kao i dijela natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).