Pošalji prijatelju

Edukacijski rehabilitator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kaštel Novi

Rok prijave:

  • Centar za rehabilitaciju MIR

Opis posla

Temeljem članka 55. Zakona o radu (NN 93/14,127/17, 98/19, 151/22 i 64/23), Odluke Ministarstva za rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike o broju pripravnika za 2024. godinu u ustanovama socijalne skrbi kroz provedbu mjere aktivne politike zapošljavanja Potpore za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo i Plana prijema pripravnika u ustanovama socijalne skrbi za 2024. godinu, KLASA: 132-03/24-01/01, URBROJ: 524-08-01-02/1-24-2 od 06. veljače 2024. godine i članka 23. Statuta Centra za pružanje usluga u zajednici Mir, Centra za pružanje usluga u zajednici Mir objavljuje javni natječaj za zapošljavanje pripravnika na određeno vrijeme-12 mjeseci putem mjere aktivne politike zapošljavanja-Potpora za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo-javne službe za slijedeća zvanja :

Edukacijski rehabilitator - 1 izvršitelj/ica

- VII/1- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij psihologije ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij psihologije u Republici Hrvatskoj

Uvjeti:
- na natječaj se mogu javiti nezaposlene osobe prijavljene u evidenciji nezaposlenih osoba koju vodi Hrvatski zavod za zapošljavanje, a koje nemaju više od 6 mjeseci staža osiguranja u stečenom zvanju u obrazovnoj razini iz područja obrazovanja, zdravstva, socijalne skrbi i kulture
- da ne postoji zapreka iz čl. 261. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN RH br. 18/22)

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
- životopis s kontakt telefonom i e-mail adresom
- dokaz o državljanstvu
- presliku diplome
- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja)
- elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji
Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od dana objave javnog natječaja)
- potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o evidenciji nezaposlene osobe (ne starije od dana objave javnog natječaja)

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike/ovjerene preslike.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama , te na mrežnoj stranici Centra, na adresu Centar za pružanje usluga u zajednici Mir , Put mira 16 , Kaštel Novi s naznakom:
“ Javni natječaj – ne otvarati “

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat m/ž koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19 i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21), Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 102. stavaka 1. do 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj i dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, dužan je dostaviti dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Poveznica na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti iz članka 48. stavaka 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti i dokaze iz članka 49. citiranog Zakona.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije i na sljedećoj poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti iz članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja priložiti i dokaza o ispunjavanju uvjeta iz članka 9. st. 2. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Centar za pružanje usluga u zajednici Mir koristiti će i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
Dostavom natječajne dokumentacije smatra se Vašim pristankom na obradu osobnih podataka. Svaki kandidat može u bilo kojem trenutku iskoristiti svoje pravo te u cijelosti ili djelomično povući dopuštenje za korištenje osobnih podataka.

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku sukladno članku 41.stavak 3. Zakona o ustanovama.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).