Pošalji prijatelju

Operater CNC stroja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pirovac

Rok prijave:

  • RemPar Sailing društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Opis posla

Traži se Operater CNC-stroja koji dobro poznaje 2D/3D modeliranje.

Poželjno iskustvo u proizvodnom pogonu za firmu koja se bavi šivanjem jedara, tendi, brodskih jastuka i druge opreme za jahte.

Crtanje u programu 3-D modeliranja: Rhinoceros 2D/3D i/ili AutoCad.

Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno.

Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Samački smještaj

Naknada za prijevoz: Djelomično

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).