Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter namještaja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Inozemstvo

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Beauty VIVA Health & Style j.d.o.o. za usluge i trgovinu

Opis posla

- montaža namještaja na jahti
- traži se više montera isključivo sa iskustvom rada na jahtama
- ekipa se skupi u Čakovcu i sa službenim vozilom na teret firme odlazi u njemačko brodogradilište na suhi vez gdje se radi nova jahta
- uz stručnu osobu koja vodi kroz projekat, monteri su obavezni samostalno obavljati montažu stropova, obloga i namještaja, te jedan iz ekipe mora poznavati Auto Cad i čitati nacrte za određeni zadatak
- terenski rad

Uvjeti:
- vozački ispit: Kategorija B
- radno iskustvo: 3 godine
- razina obrazovanja: srednja škola 3 godine

Broj traženih radnika: 5

Nudimo:
- zajednički smještaj, smješteni su u kući gdje svako ima svoju sobu
- radi se18/10 tj. tri tjedna rada pa smjena tjedan dana slobodno
- vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).