Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Animator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Poreč, Rovinj, Cres, Mali Lošinj, Pakoštane, Makarska, Pelješac, Slovenija

Rok prijave:

  • International Animation Club

Opis posla

Najposao ovog ljeta!
Zapošljavamo komunikativne, vesele i odgovorne osobe za posao turističkog animatora!

Opis poslova:
- izvođenje sportsko-rekreativnih aktivnosti
- zabavni i kreativni rad sa djecom i odraslima

IAC zapošljava turističke animatore za izvođenje:
- sportskih aktivnosti
- aktivnosti u dječjem klubu
- zabavnih i izvođačkih programa
- instruktore zumbe, aerobic-a i gimnastike
- instruktore društvenih plesova

Početak rada 15.4.2019.

Job for summer 2019!
Tourist entertainer (m/f)

Description:
- Sporting activities
- Activities in the children's club
- Entertainment and performing programs
- Zumba instructors, aerobics and gymnastics
- Instructors of social dances

Ako imaš talente: energičnost, životni optimizam, kreativnost, otvorenost prema novim iskustvima, a želiš usavršiti vještine: sporazumijevanje na stranim jezicima, prezentiranja i javnih nastupa, kreiranja zabave i atmosfere za druge te ostvariti trajni utjecaj na - samosvijest, samopouzdanje, uvjerljivost, spontanost i snalažljivost, priključi se mladom i perspektivnom timu animatora IAC-a.

If you've got talent: life optimism, creativity, openness to new experiences and want to improve skills like : communication in foreign languages, presentation and public appearances, creating a fun atmosphere and the achieve a lasting impact - self-awareness, self-confidence, persuasiveness, spontaneity and resourcefulness. Register and be part of young and promising team of IAC.

Sada je pravo vrijeme da pošalješ svoju prijavnicu u prvom krugu zapošljavanja koji traje do 12.3.2019.!

Besplatni telefon 0800 404 400

Obećajemo:
- usavršavanje stranih jezika
- nezaboravno iskustvo ;)

Pogodnosti:
- edukacija
- uniforma
- smještaj
- 3 obroka

We offer:
- education
- uniform
- accommodation
- 3 meals

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- napredno poznavanje engleskog jezika
- prednost poznavanje njemačkog, francuskog, talijanskog, slovenskog, ruskog jezika

Requirements:
- advanced knowledge of English
- knowledge of German, French, Italian, Slovenian and Russian is an advantage

Mjesto rada: Poreč, Rovinj, Cres, Mali Lošinj, Pakoštane, Makarska, Pelješac, Slovenija

Place of work: Poreč, Rovinj, Cres, Mali Lošinj, Pakoštane, Makarska, Pelješac, Slovenija

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).