Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Grafički dizajner / Brand Identity Developer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • BRAND DIZAJN d.o.o.

Opis posla

Agencija za tržišno komuniciranje i brending je kreativna marketinška agencija koja pruža usluge domaćim i inozemnim gospodarskim subjektima u svrhu unaprjeđenja poslovanja.

BRANDZ (Brand dizajn d.o.o.) je agencija koja se bavi tržišnim komuniciranjem sa sjedištem u Zagrebu.

Tražimo novog člana našeg tima, grafičkog dizajnera (m/ž) s okom za detalje za rad na dinamičnim i raznovrsnim projektima.

Opis posla:
- grafičko oblikovanje / brending / dizajn vizuala za digitalne i klasične medije
- priprema za tisak i dizajn raznih tiskovnih formi (brošure, katalozi, ostalo)
- dizajn ambalaže
- osmišljavanje marketinških kampanji i Facebook kampanji
- komunikacija s klijentima i prezentacija projekata

Uvjeti:
- napredno korištenje alata u Adobe paketu (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat)
- dobro poznavanje marketinških aktivnosti
- iskustvo u izradi vizualnih identiteta i dizajn ambalaže
- kompetencije u tisku i pripremi za tisak
- osnovna razina obrade slika i fotomanipulacije
- rad na Mac OSX sustavu (prednost)
- dobre organizacijske sposobnosti
- samostalnost i visoka razina odgovornosti prema poslu i rokovima
- profesionalnost
- dobro poznavanje engleskog jezika
- elokventnost
- visoka razina pismenosti (HR gramatika i pravopis)
- poznavanje Wordpress CMS-a (prednost)

Vaše najbolje radove do 7 MB i CV šaljite putem linka za prijavu.

Prijave bez portfolia neće se uzimati u obzir.

Nudimo:
- uvjete koji odgovaraju vašem iskustvu i uvjetima na tržištu
- 8 satno radno vrijeme
- neradne vikende
- ugodnu radnu atmosferu
- mogućnost napredovanja

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).