Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent nabave (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

5000 HRK - 8000 HRK

Rok prijave:

  • "PROIZVODNJA VIJAKA KRANJEC" VELEPRODAJA I MALOPRODAJA ŽELJEZNOM ROBOM, VL. MLADEN KRANJEC

Opis posla

- traženje i komuniciranje sa stranim i domaćim dobavljačima
- stalno traženje novih boljih dobavljača, komuniciranje oko cijena i briga o naručivanju
- briga o naručivanju robe za lager, robe za kupce po nalozima i interventne robe
- briga o dokumentaciji i kontrola ulaznih papira i cijena
- briga o reklamacijama kod ulazne robe
- analiza skladišta i određivanje zaliha

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- izvrsno poznavanje MS Office paketa, posebno Excel-a
- izvrsno poznavanje engleskog jezika, poželjno i njemačkog, ali ne i obavezno
- vrlo je bitna komunikativnost, pristojnost te ujedno kvalitetna organiziranost, pedantnost i dosljednost

Nudimo:
- rad u stabilnoj firmi sa preko 30 godina tradicije, sa izvrsnom radnom atmosferom i mladim timom ljudi
- zaposlenje na određeno vrijeme / stalni radni odnos
- plaća: od 5000 do 8000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).