Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj projekta (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Hrvatski savez udruga cerebralne i dječje paralize

Opis posla

- vođenje provedbe projekta, koordinacija rada sukladno projektnom opisu i praćenje proračuna
- pripremanje i pisanje izvještajne dokumentacije i projektnih ishoda
- izrada prezentacija, Interno izvještavanje o statusu potrošnje resursa i planiranje daljnje provedbe
- rad s predstavnicima lokalnih udruga
- identifikacija mogućnosti za razvoj i prijavu novih projektnih prijedloga na nacionalne natječaje i EU fondove
- pisanje i pripremanje natječajne dokumentacije i izrada projektnih proračuna
- rješavanje poslovne korespondencije, planiranje, organiziranje i upravljanje resursima, praćenje i pisanje financijskih izvješća, upravljanje poslovnom dokumentacijom, administriranje i arhiviranje dokumenata, timski rad na aktivnostima saveza

Potrebna zvanja:
- iskustvo u pisanju i provedbi projekata
- samostalnost u praćenju natječaja, pisanju i provedbi projekata
- izražene sposobnosti kvalitetnog organiziranja vlastitog posla i upravljanje različitim aspektima posla istovremeno
- razumijevanje projektnog tipa rada, urednost u dokumentiranju, proaktivno pristupanje razvoju novih ideja i prilika za financiranje
- razumijevanje računovodstvenih pojmova i spretnost u izradi proračuna
- razvijena sposobnost numeričkog i logičnog zaključivanja, izražena sposobnost usmenog i pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku, samostalnost u obavljanju poslova, sposobnost rada u timu, pouzdanost, točnost, učinkovito upravljanje vremenom, motiviranost
- potrebno poznavanje rada u okruženju civilnog sektora
- 2 godine na poslovima vođenja projekta

Cilj Saveza je zapošljavanje motiviranih, sposobnih i obrazovnih suradnika koji teže osobnom i profesionalnom razvoju.

Uvjeti:
- poželjne preporuke
- radno iskustvo: 2 godine
- potrebno napredno poznavanje informatike: Excel, Word, PowerPoint

Nudimo:
- rad u poticajnom i ugodnom radnom okruženju, partnerski odnos poslodavca i zaposlenika.
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).