Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC tehnolog (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Stari Jankovci

Rok prijave:

  • COS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz

Opis posla

Izrada tehničke dokumentacije, izrada radioničkih nacrta, praćenje plana i dinamike proizvodnje.

Uvjeti:
- min. SSS tehničkog smjera, poželjno VŠS ili VSS strojarskog smjera
- radno iskustvo: 1 godina
- napredno korištenje 3D programa za modeliranje (Autocad, Solidworks)
- vozački ispit: kategorija B

Predviđena plaća 5000 kuna.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).