Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač - dekorater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • DALIA, obrt za dekoracije i usluge, vl. Marijana Mlikotić

Opis posla

- trgovački i blagajnički poslovi
- prodaja asortimana i pomoć kupcima oko kupovine
- održavanje i briga za prodajni prostor
- vođenje brige o popunjenosti asortimana
- zaprimanje robe i stavljanje u prodaju
- aranžiranje poklona
- izrada balonskih buketa i dekoracija (bez brige, sve ćemo Vas mi naučiti raditi :))

Mjesto rada: Palinovečka 19b, Vrbani 3, Zagreb. Miran, novi i ugodan kvart nastanjen sa pretežno mladim obiteljima.

Uvjeti:
- srednja stručna sprema
- poželjno iskustvo rada u trgovini, iako nije uvjet, u zamjenu za visoku želju i motiviranost za rad
- sposobnost samostalnog i proaktivnog pristupa rješavanju izazova
- samostalnost u radu
- poznavanje rada na računalu; Word, e-mail
- prednost je znanje engleskog jezika

Bitno nam je da se ljudi u našim prostorima ugodno osjećaju, kako kupci, tako i zaposlenici. Usmjereni smo na kontinuirani rast i unapređenje poslovanja, stoga u svom timu želimo motivirane, odgovorne, pozitivne i proaktivne djelatnike.

Ako se prepoznaješ u ovom opisu, pošalji nam svoj životopis i po želji motivacijsko pismo.

Što nudimo:
- puno radno vrijeme, stalni radni odnos
- neradne nedjelje i praznike
- zanimljivu i dinamičnu radnu atmosferu
- radno mjesto gdje ćete naučiti raditi prema našim sistemima, ali i mjesto gdje ćete se moći samostalno kreativno izraziti
- pozitivno i poticajno radno okruženje
- sustav nagrađivanja u skladu sa postignutim radnim rezultatima

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).