Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Novigrad

Rok prijave:

  • BUTAN PLIN društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge u transportu

Opis posla

Tražimo samostalnog knjigovođu - jedan (1) izvršitelj.

Opis posla:
- evidentiranje i knjiženje svih ulaznih računa na zalihe i po mjestu troška i kontrola ispravnosti
- knjiženja dugotrajne imovine , amortizacije
- knjiženje bankovnih izvoda
- praćenje bankovnih računa i priprema za plaćanja svih obaveza (domaća i inozemna)
- usklađivanja gotovinskih pologa vozača, maloprodaje
- usklađivanje plaćanja kupaca po kreditnim karticama
- usklađivanje po poslovnim karticama i knjiženje dokumenta koji su plaćana poslovnim karticama
- knjiženje putnih naloga
- korištenje e- računa, e-banke, e-porezne
- pomoć pri obračunu i predaji PDV
- usklađivanje kartica dobavljača, robnog i materijalnog knjigovodstva
- praćenje zakonskih regulativa sa tog područja
- zamjena za fakturiranje i kontrolu vožnji
- druge administrativne i računovodstvene poslove
- druge poslove od nadređene osobe

Uvjeti:
- SSS/VŠS
- knjigovodstveno znanje - kontiranje
- poznavanje MS Office
- poznavanje računovodstvenih zakona
- očekuje se preciznost, sistematičnost, ažurnost, samoinicijativnost, sklonost timskom radu i odgovornost
- najmanje tri godine na knjigovodstvenim poslovima

Uz ponudu potrebno je priložiti sljedeće:
- kratak životopis

Posao na određeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).