Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Mehaničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Darda

Rok prijave:

  • Odvodnja d.d. za vodno gospodarstvo i graditeljstvo Darda

Opis posla

- obavljanje defektaže pogonskih motora i ostalih mehanizama vozila, strojeva, crpki, agregata
- popravljanje utvrđenih oštećenja na vozilima, strojevima, crpkama, agregatima
- sudjelovanje u periodičnim i godišnjim remontima strojeva i vozila

Uvjeti:
- SSS
- potrebno zvanje: geodetski tehničar
- vozački ispit B kategorija
- radno iskustvo nije važno

Nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme; novootvoreni poslovi
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti
- predviđena plaća oko 4800,00 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).